Deprecated: mysql_real_escape_string(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /var/www/simracing.in.ua/engine/classes/mysqli.class.php on line 162 News » Simracing Club Ukraine - Virtual Motorsport
Time Machine
event: 2.4h Du Mans
date: ~1960s
mod download: HistorX 1.95+addon
track download: V_LM Le Mans '77
Time Machine
event: Portland ALMS
date: TBD
mod download: TBD
track download: TBD
TBD
event: TBD
date: TBD
mod download: TBD
track download: TBD
NEXT EVENT

ALMS - Lime Rock 

"Саблезубые Белки" побеждают...
но SIMotorsport сохраняет лидерство после второго этапа ALMS

ALMS - Lime Rock ALMS - Lime Rock

Второй этап сложился у всех по-разному, многие грезы были разрушены в прах, скорее всего, сказалась слабая подготовка участников. Многие, как увидели трассу, сочли, что гонка пройдет без проблем. Но не тут-то было, за легкой конфигурацией скрывалось изюминка трассы, а именно правый изгиб, переходящий в подъем который с полными баками очень сложно пройти идеально. Наверное это самое зрелищное место трассы, так как некоторым пилотам удавалось пройти его на полном ходу и показать зрелищный прыжок... (читать дальше)
  25 февраля 2009pressКомментарии: 0 Читать далее...

12 hours, Le Mans 

alt

Команда SIMotorsport в чемпіонаті  vFOC ALMS добилась високих результатів, в перших 2 етапах...

  24 февраля 2009Blood Rain F1Комментарии: 6 Читать далее...

ALMS - Portland International (3 hours) 

Триумфальный дебют команды SIMotorsport в ALMS
Экипаж Порохняк-Юрьев первым увидел клетчатый флаг в Портленде
ALMS - Portland International (3 hours)

Несколько часов назад закончилась трехчасовая гонка серии vfoc ALMS на автодроме Portland International Raceway. Дебютный этап серии дал неожиданные результаты. Читайте подробней о том, как организационный провал нашей команды перерос в безоговорочный успех.
  8 февраля 2009pressКомментарии: 4 Читать далее...

Технічні роботи 

alt
Шановні  пілоти, всі мабуть помітили часте пропадання нашого ресурсу з мережі інтернет, нажаль без даних вимикань обійтись не вдавалось...
Ми переїхали в нову простору (7х6м) серверну  з новим обладнням, і новим сервісом, як виявилось переїхати було не просто.
Наразі переїзд завершено, і наші сервери будуть доступними як завжди постійно і якісно, єдине, що нас чекає це заміна веб сервера яка буде проведена трішки згодом про, що буде вчасно повідомлено.

Ще раз просимо вибачення.


З повагою Адміністрація simracing.in.ua
  2 февраля 2009Blood Rain F1Комментарии: 2 Читать далее...

FES - Team Flashbacks 

FES - Team FlashbacksaltFES - Team Flashbacks


FLASHBACKS / Остановись мгновение, ты прекрасно!

В гелерее simracing.in.ua были опубликованы несколько скриншотов с первых двух этапов серии. Теперь каждый участник любой команды F1World Endurance Series может оглянуться назад и вспомнить момент из каждой своей гонки. Надеюсь вам понравится.

  9 января 2009PandamasqueКомментарии: 3 Читать далее...

SIMRACING.IN.UA Доброго дня Шановні пілоти, та відвідувачі нашого сайту.
Колись давно, коли задумувався  наш проект, ми міркували тільки про етапи Formula1, можливо через те, що тоді з доступних і нормальних симуляторів був тільки F1Challenge, а можливо і просто тому що тільки починали...
В будь-якому випадку F1World розвивався, до нас прийшли всі Ви, за що ми Вам безмежно вдячні, без Вас посуті нашого ресурсу неіснує, і ми в свою чергу працюємо не тільки для себе і особистих потреб в гонках, а і в першу чергу для Вас, дорогі пілоти.
Я і Денис завжди хотіли щоб F1World був не просто ресурсом щоб поганятись і забути, мені завжди хотілось створити велику сім'ю сім-рейсерів, пілотів які віддані своїй справі, я думаю в нас це виходить.
Змагання в F1World ніколи не проходять просто так, з самого початку ми стараємось дарувати подарунки, памятні грамоти для пілотів, завжди стараємось вводити якісь новинки і зустрічатись для обговорень.
В минулому році ми зробили крок до такого непростого слова симрейсинг, провели Євро Ендуро, і воно було успішним... далі ми з Денисом прямували до мети яку поставили - зробити  ресурс порталом автогоночних серій,  і от нарешті мабуть прийшов момент, коли назва F1World вже не актуальна і я думаю можна гордо називати наш ресурс SIMRACING.IN.UA.
В наших активах знаходится декілька чемпіонатів, наш ресурс виховав немало хороших і професійних пілотів, і
я з гордістю скажу, що SIMRACING.IN.UA перекладається як СИМРЕЙСИНГ В УКРАЇНІ.
Перехід на нову назву буде тривати не малий час, я думаю не менше року, з часом F1World буде називатися тільки наш чемпіонат автогонок в класі Formula1.
Зараз наш сайт доступний по 2 адресам http://simracing.in.ua та http://simracing.in.ua.

Хотілось би подякувати тим без кого наш ресурс би не зміг працювати вже майже 5 років, хоча і під різними назвами, отже:
Мисюра Олександр - наш Системний директор, вся логіка, сайти форуми і сервери його робота по настройці, апачі, мускули і т.д. дякуємо йому за великий професіоналізм, і безкоштовну!!! допомогу в будь-який час.
Порохняк Денис - людина без якої б нас просто не було ... Технічний директор ресурсу, моди, чемпіонати, ідея все на ньому ... за час співпраці він мені став віртуальним братом, без нього було б не можливо...
ТОВ "Фрінет" - компанія в якій я працюю, завдяки їй у нас на наших серверах є стабільний та швидкий інтернет, що для онлайн ігор дуже важливий фактор.
Михайло Сємєчкін та Андрій Загоруйко - Адміністратори чемпіонату по Formula 1, люди які взялись керувати мабуть самим важким чемпіонатом нашого ресурсу.
Expert - ми з ним починали, ех ...  Жаль Вова пішов з сим-рейсінгу, але його вклад в сим-ресінг в Україні залишився на все життя ...
Ігнатьев Євген - ще один адміністратор, який залишив карєру сим-рейсера, але для нашого ресурсу і сим рейсингу взагалі зробив дуже багато, за, що йому величезне спасибі.
Віталій Чупров - скільки себе памятаю на нашому ресурсі, завжди був Віталій ... :-) і багато з його коментарів та пропозицій допомогли нам, певний час і він сам був адміністратором, але потім чомусь пішов з цієї нелегкої посади.. але всеж таки спасибі йому...

Отже зустрічаємо ... новий портал по сим-ресингу ...
Слідкуйте за новинами ... завжди Ваша команда F1WORLD/SIMRACING.IN.UA


 

  26 ноября 2008Blood Rain F1Комментарии: 5 Читать далее...

rFactor2: Gjon Camaj interview 

alt

ВСТРЕЧАЕМ БУДУЩЕЕ С ШИРОКО ОТКРЫТЫМИ ОБЪЯТЬЯМИ...

Вашему вниманию представляем почти эксклюзивное интервью с создателем rFactor.
В первую очередь речь пойдет о будущем. Прочитать его можно кликнув
сюда.

  25 ноября 2008PandamasqueКомментарии: 8 Читать далее...

Зустріч F1Club, F1World, ProformulaUA 

Зустріч F1Club, F1World, ProformulaUA

Відбулась цікава зустріч однодумців, якщо можна так сказати. Посиділи, випили поспілкувались.
Настпуного разу домовились зустрітись через 3 тижні, так що підтягуйтесь ...

ФОТОГРАФІЇ


ВІДЕО ВРУЧЕННЯ ПРИЗІВ  23 ноября 2008Blood Rain F1Комментарии: 0 Читать далее...

F1WORLD Вітає всіх з днем зв'язку 


F1WORLD Вітає всіх з днем зв'язку


Шановні друзі, Адміністрація F1WORLD та інтернет провайдер FREENET, раді вітати Вас з один з головних свят року - Днем Зв'язку.
Багато хто з нас, і я зокрема працюю у даній сфері, хотів би побажати всім "зв'язківцям" хорошого настрою, високої заробітньої платні, і ніяких "розривів" зв'язку.
Можна точно сказати, що якби не було зв'язку, небуло б і нашого з Вами Сим-рейсингу, інтернет, телефону, телевізора ...і т.д.
Отже ще раз поздоровляємо всіх, всіх, а особливо "зв'язківців".

  16 ноября 2008Blood Rain F1Комментарии: 2 Читать далее...

CAUTION!!! ISI! OMG! 

ВНИМАНИЕ

 Возможно некоторые из вас недавно заметили проблемы с производительностью rFactor. У некоторых FPS стал ниже, но чаще всего симптомом является как бы зависание картинки раз в несколько секунд. Точной и полностью достоверной информации пока нет, но пока удалось добыть некоторые объяснения и советы по решению проблемы.

 Есть мнение, что все дело в изменениях работы Lobby Сhat сервера ISI. Возможно эти изменения были введены специально, так чтоб ухудшить работу crack’нутых версий rFactor – такой вот способ борьбы с пиратством. Вроде бы, каждый раз, когда обновляется лобби-чат, у нас происходит сбой графики. Мной замечено, что достаточно один раз побывать на сервере, и проблема проявляется даже в синглплеер тестах, и мне так и не удалось от нее избавиться, пока не произвел перезагрузку компьютера.

Вчера на ресурсе vfoc.net, где я в основном нашел эту информацию, была сорвана гонка чемпионата из-за данной проблемы.

 Что делать? Те, кто утверждают, что дело в lobby chat сервере, говорят, что отключившись от него пропадает и проблема. Сделать это можно следующим образом: зайти в меню JOIN -> LOBBY CHAT и нажать кнопку Disconnect, после чего должна появиться надпись ‘Disconnected from chat server’. После этого заходите на сервер, как обычно.  Это достаточно делать один раз, после того, как вы запустили rFactor.

 

CAUTION!!! ISI! OMG!
 

Пожалуйста, напишите что вы об этом думаете, возникали ли у вас подобные проблемы, и помог ли вам способ описанный  выше, или какой-то другой. Для этого создана тема форума.

  5 ноября 2008PandamasqueКомментарии: 1 Читать далее...